telefon ZADZWOŃ DO NAS: 22 651 99 99
Dr n. med. M. SC. Jakub Rzepka

Specjalizacja:

specjalista ginekologii i położnictwa

Wykształcenie:

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2007).

Swoją karierę zawodową rozpoczął w Centrum Onkologii w Warszawie gdzie nabył pierwsze szlify z zakresu chirurgii w ginekologii. Obecnie pracownik II Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

W swojej pracy skupia się na zastosowaniu małoinwazyjnych technik diagnostycznych, zabiegowych i operacyjnych u kobiet ze schorzeniami ginekologicznymi. Dużo zainteresowania poświęca zagadnieniom poprawy jakości życia seksualnego kobiet dojrzałych oraz pacjentek po leczeniu onkologicznym.

Zajmuje się nieinwazyjnym leczeniem nietrzymania moczu oraz nieprawidłowości po operacjach ginekologicznych i onkologicznych.

W 2011 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu uroginekologii na prestiżowym Wydziale Medycznym Uniwersytetu w Heidelbergu.
Po ukończeniu studiów podyplomowych z zakresu zaawansowanej klinicznej onkologii, w 2015 roku jako pierwszy z polski lekarz na tym wydziale obronił tytuł naukowy Master of Science in Advanced Clinical Oncology nadany przez Uniwersytet Medyczny w Ulm.

Członek licznych stowarzyszeń lekarskich w kraju i zagranicą. Autor i współautor licznych publikacji w zakresie ginekologii i ginekologii onkologicznej. Odbył liczne szkolenia krajowe i zagraniczne z zakresu ginekologii operacyjnej i ginekologii onkologicznej. Specjalizuje się w wykorzystaniu technik małoinwazyjnych w diagnostyce i leczeniu chorób kobiecych.

Dysponuje bogatym doświadczeniem z zakresu zabiegów estetycznych, takich jak poprawa objętości, kształtu i kolorytu warg sromowych, laserowe modelowanie i fotoodmładzanie pochwy i sromu u kobiet w okresie menopauzalnym i w okresie poporodowym.
Wykonuje operacje plastyczne w zakresie zewnętrznych narządów płciowych.

Zajmuje się także szeroko pojętą laseroterapią – w tym najczęściej laseroterapią blizn pooperacyjnych oraz rozstępów poporodowych.
Jego ambicją jest oferowanie pacjentkom pomocy zgodnej z najnowszymi doniesieniami i trendami ginekologii i położnictwa.

Stale pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach poświęconych leczeniu chorób kobiecych narządów płciowych.

Jest certyfikowanym endoskopistą (European Diploma in Gynaecological Endoscopic Surgery) i kolposkopistą (Certificate of the European Federation for Colposcopy and Pathology of Lower Female Genital Tract), a także uczestnikiem licznych kursów ultrasonograficznych w kraju i za granicą (certyfikat IOTA).

Posiada certyfikat umiejętności londyńskiej Fetal Medicine Fundation (FMF) potwierdzający wysokie kompetencje w zakresie wykrywania nieprawidłowości anatomicznych oraz skriningu wad genetycznych u płodów.

Miejsce zatrudnienia:

II Klinika Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Centrum Medyczne Unicare (Wilanów)

ul. Hlonda 2 lok. U8,
02-972 Warszawa

telefon 22 651 99 99

GODZINY PRZYJĘĆ:

Przychodnia
pon. - pt. 8.00 - 21.00
sobota 8.00 - 15.00
Punkt Pobrań
pon. - pt. 8.00 - 12.00
sobota 8.00 - 12.00