telefon ZADZWOŃ DO NAS: 22 651 99 99
Dr Joanna Bonarek – Sztaba

Specjalizacja:

Położnictwo i Ginekologia

Specjalizuje się w:

ginekologii operacyjnej w pełnym zakresie, z szczególnym uwzględnieniem operacyjnego leczenia nietrzymanie moczu i obniżenia narządu rodnego, oraz operacjach z zakresu ginekologii estetycznej w tym poporodowej korekcji ścian pochwy.
Jako ginekolog, kobieta i mama dwóch dziewczynek ma pełne doświadczenie w zakresie porodów zarówno operacyjnych jak i naturalnych. Korzystając z doświadczania zawodowego (wieloletnia praca w Sali Porodowej) jak i prywatnego prowadząc ciąże, szczególnie dba o bezpieczeństwo mamy i dziecka w trakcie ciąży jak i podczas porodu. Aktywna praca w Szpitalu zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo i możliwość pełnej diagnostyki i leczenia wszystkich chorób kobiecych. Świadczy pełny zakres usług w zakresie ginekologii i położnictwa. Jest również doradcą laktacyjnym i wieloletnim wykładowcą Szkoły Rodzenia w Szpitalu im Św. Rodziny ul Madalińskiego 25.

Szczególne obszary zainteresowań:

Ostatnio zafascynowana prężnie rozwijająca się ginekologią estetyczną, dzięki nowym metodom pomaga swoim pacjentkom w utrzymaniu radości życia intymnego na różnych etapach ich życia.
Dr Joanna Bonarek Sztaba odbyła kurs z wykorzystania lesera MonaLisa Touch® w ginekologii i ginekologii estetycznej.

Miejsce zatrudnienia:

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny w Warszawie ul. Madalińskiego 25,
Zastępca Kierownika Oddziału Ginekologii.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Centrum Medyczne Unicare (Wilanów)

ul. Hlonda 2 lok. U8,
02-972 Warszawa

telefon 22 651 99 99

GODZINY PRZYJĘĆ:

Przychodnia
pon. - pt. 8.00 - 21.00
sobota 8.00 - 15.00
Punkt Pobrań
pon. - pt. 8.00 - 12.00
sobota 8.00 - 12.00