telefon ZADZWOŃ DO NAS: 22 651 99 99
Dr Olga Błaszczak-Galewska

Specjalista ginekolog – położnik.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (2003 r) oraz Studium Psychoterapii Indywidualnej oraz Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie(2007 r)
Doświadczenie zawodowe w zakresie ginekologii zdobywała m.in. w Szpitalu na Solcu w Warszawie. Tytuł specjalisty uzyskała w 2013 r.

Obecnie praktykuje przede wszystkim w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie( procedury NFZ oraz komercyjne), gdzie wykonuje pełen zakres operacji ginekologicznych. Szczególnie ceni małoinwazyjne interwencje chirurgiczne, dlatego zwykle proponuje operacje laparoskopowe lub przezpochwowe.
W Oddziale Położniczym proponuje indywidualną opiekę porodową.
Ambulatoryjnie przyjmuje w przychodni przy Szpitalu św.Anny w Piasecznie , w Centrum Zdrowia Kobiet oraz w Unicare w Warszawie.
Jej misją jest profilaktyka w zakresie ginekologii i położnictwa.
Proponuje życzliwe i indywidualne podejście do problemów kobiet w każdym wieku.
Interesuje się zaburzeniami hormonalnymi zarówno u dziewcząt, jak i kobiet dojrzałych.
Absolwentka Akademii Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej. Diagnozuje, leczy zaburzenia endokrynologiczne, przykłada wagę do wyrównania niedoborów mikro- i makroelementów, witamin w organizmie, jako jeden z elementów medycyny prewencyjnej i „antiaging”.
Regularnie uczestniczy w zjazdach i szkoleniach organizowanych przez naukowe towarzystwa endokrynologiczne oraz przez PTG.
Bliskie są jej wszelkie dolegliwości ciężarnych. Cierpliwie zajmuje się każdą ciążą.
Szczególnie interesuje się problematyką kobiet po menopauzie, jak np: nietrzymaniem moczu, czy nieprawidłowym krwawieniem.
Wykonuje operacje z powodu obniżenia narządu płciowego, wypadania macicy, mięśniaków macicy i innych nowotworów kobiecych, jak również operacje plastyczne w zakresie sromu i krocza.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Centrum Medyczne Unicare (Wilanów)

ul. Hlonda 2 lok. U8,
02-972 Warszawa

telefon 22 651 99 99

GODZINY PRZYJĘĆ:

Przychodnia
pon. - pt. 8.00 - 21.00
sobota 8.00 - 15.00
Punkt Pobrań
pon. - pt. 8.00 - 12.00
sobota 8.00 - 12.00