telefon ZADZWOŃ DO NAS: 22 651 99 99
Rewitalizacja stref intymnych
Rewitalizacja stref intymnych

Udane życie seksualne odgrywa bardzo istotną rolę w naszym życiu. Związki uczuciowo-seksualne pozwalają na nawiązanie głębokiego porozumienia z drugą osobą. Budują poczucie pewności siebie, wysoką samoocenę i samopoczucie.

PROBLEM

Wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych, problemy wynikające z li-cznych, trudnych lub zabiegowych porodów, okres menopauzy lub nietrzymanie moczu bardzo istotnie wpływają na komfort życia kobiety. Wszelkie zmiany i problemy w tych obszarach mają istotne znaczenie zarówno dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Mona Wpływają na poziom samooceny. Ginekologia estetyczna przychodzi z pomocą wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i funkcjonowanie okolic intymnych, a tym samym podnieść komfort własnego życia seksualnego.

ROZWIĄZANIE

Zabiegi rewitalizacji i liftingu pochwy, korekty budowy anatomicznej wykonuje się przy wykorzystaniu lasera MonaLisa Touch™. Oddziałuje on na ściany pochwy lub warg sromowych, powodując tzw. fototermiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie pochwy. Na skutek działania lasera dochodzi do stymulacji kolagenu w błonie śluzowej. W efekcie dochodzi do zwiększenia napięcia tkanek. Błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i napięta. Poprawie ulegają doznania w trakcie stosunku, polepsza się jakość i komfort życia. Zapobiega to również możliwości pojawienia sięwysiłkowego nietrzymania moczu.