telefon ZADZWOŃ DO NAS: 22 651 99 99
Dr Wincewicz Andrzej

Specjalizacja:

Położnictwo i Ginekologia oraz Endokrynologia Ginekologiczna.

Wykształcenie:

Akademia Medyczna w Białymstoku. Specjalista o podwójnych polskich i brytyjskich kwalifikacjach i podwójnym obywatelstwie. Przez 23 lata pracował w Wielkiej Brytanii, na terenie Londynu i okolic. Ostatnie 3 lata pracy w Londynie łączył z pracą w Warszawie. Obecnie pracuję w Polsce. W Wielkiej Brytanii nostryfikował się oraz zdał szereg egzaminów specjalistycznych z położnictwa i ginekologii Królewskiego Towarzystwa Położników i Ginekologów w Wielkiej Brytanii.

Doświadczenie zawodowe:

praca w wielu londyńskich szpitalach na pełnym etacie początkowo jako młodszy a potem jako starszy asystent, w dużych szpitalach dzielnicowych i Akademiach Medycznych jak np.: St. Mary’s Hosp, Paddington; St Georges Hosp, Tooting; Guy’s Hosp; The Middlesex Hosp, Mortimer Street; West Middlesex Hosp; Queen Mary’s Hosp, Sidcup, Kent.
Różnorodność szpitali oraz praca z wieloma wybitnymi brytyjskimi specjalistami, często autorami nowatorskich metod leczniczych oraz podręczników i prac naukowych z dziedziny położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej pozwoliły dr Wincewiczowi zdobyć głębokie doświadczenie teoretyczne i praktyczne.
W latach 80-tych pracował w czołowej Klinice Leczenia Niepłodności Małżeńskiej u Dr Mason (Dr Mason’s Infertility Clinic). Pracował również na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Oddziale Chorób Wewnętrznych.
Posiada bogate doświadczenie jako ginekolog, ginekolog-endokrynolog i położnik. Operował samodzielnie i bez nadzoru.
Na oddziałach położniczych gdzie pracował rodziło się średnio 8-15 dzieci na dobę (od 2000 do ponad 4500 dzieci rocznie). Opieka prowadzona była przez oddziałowych lekarzy szpitalnych tak jak i w Poradni Ginekologicznej (Out Patient Clinic).
Tygodniowo przyjmował od 30 do 60 kobiet w Poradni Ginekologicznej i od 40 do 60 kobiet ciężarnych w Poradni Kobiet Ciężarnych (Antenatal Clinic).
Uczestniczył w szeregu kursów, szkoleń, badań naukowych, praktyk oraz kongresów medycznych.
Opiekował się i szkolił studentów medycyny oraz młodych lekarzy rozpoczynających specjalizację. Prowadził wykłady w szkole pielęgniarek i położnych z położnictwa i ginekologii.

Artykuły, komentarze i konsultacje dr Wincewicza ukazały się na łamach takich pism kobiecych jak: Cosmopolitan, Claudia, Glamour, Elle, Pani, Shape, Przyjaciółka, Vita, Zwierciadło, Nowosci-Zdrowie (Toruń), Twój Styl. Często był zapraszany do programów telewizyjnych w TVP1, Telewizji Polonia, TVN24, Sekcji Polskiej BBC oraz audycji radiowych w Programie I Polskiego Radia i TOK FM.
Dr Wincewicz proponuje Paniom pełnoprofilową opiekę medyczną poczynając od okresu pokwitania przez okres dojrzałości hormonalnej, planowanie, prowadzenie i zapobieganie ciąży, po czas pomenopauzalny.

Języki obce:

możliwość konsultacji w języku angielskim, bułgarskim i rosyjskim.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Centrum Medyczne Unicare (Wilanów)

ul. Hlonda 2 lok. U8,
02-972 Warszawa

telefon 22 651 99 99
22 651 99 73

GODZINY PRZYJĘĆ:

Przychodnia
pon. - pt. 8.00 - 21.00
sobota 8.00 - 15.00
Punkt Pobrań
pon. - pt. 8.00 - 12.00
sobota 8.00 - 12.00