telefon ZADZWOŃ DO NAS: 22 651 99 99
Dr n. med. Piotr Hincz

Specjalizacja:

Ginekologia i położnictwo (II stopień), perinatologia (specjalista)

Wykształcenie:

Akademia Medyczna w Łodzi, rok ukończenia 1990

Stopień naukowy:

Doktor nauk medycznych

Miejsce pracy

Klinika Położnictwa i Ginekologii, Instytut Matki i Dziecka, Kasprzaka 17A

Klinika Położnictwa i Perinatologii WUM, Żwirki i Wigury 63A (tylko dyżury)

Zainteresowania zawodowe

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą zarówno położnictwa ze szczególnym uwzględnieniem patologii ciąży, jak i ginekologii ogólnej; zajmuję się także diagnostyką i leczeniem problemów związanych z zajściem w ciążę.

Wykonuję badania USG, zarówno ciąży jak i ginekologiczne. Posiadam certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat The Fetal Medicine Foundation (niezbędny do wykonywania badań prenatalnych).

O mnie

Jestem lekarzem ginekologiem-położnikiem od ponad 25 lat. Swoją karierę zawodową przez wiele lat łączyłem z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polski w Łodzi, jednym z największych szpitali ginekologiczno-położniczych w Polsce. Tam zdobyłem kolejno 1 i 2 stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa, a w roku 1998 obroniłem pracę doktorską dotyczącą diagnostyki porodów przedwczesnych. W roku 2016 uzyskałem również specjalizację z perinatologii, co było ukoronowaniem moich zawodowych zainteresowań związanych z patologią ciąży.

Aktualnie na stałe pracuję w Warszawie, w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka (prowadzę Poradnię Patologii Ciąży), tam też kieruję pacjentki wymagające hospitalizacji (zarówno ciężarne jak i ginekologiczne). Dodatkowo dyżuruję w Klinice Położnictwa i Perinatologii WUM (Żwirki i Wigury 63A, SPDSK).

Więcej informacji o mnie na stronie www.drhincz.pl

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Centrum Medyczne Unicare (Wilanów)

ul. Hlonda 2 lok. U8,
02-972 Warszawa

telefon 22 651 99 99

GODZINY PRZYJĘĆ:

Przychodnia
pon. - pt. 8.00 - 21.00
sobota 8.00 - 15.00
Punkt Pobrań
pon. - pt. 8.00 - 12.00
sobota 8.00 - 12.00