telefon ZADZWOŃ DO NAS: 22 651 99 99
Dr n. med. Ewa Kurowska

Wykształcenie: Dr n. med. Ewa Kurowska ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku. Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską dotyczącą leczenia pacjentek z rakiem jajnika.
Specjalizacja: posiada specjalizację II stopnia z ginekologii i położnictwa.

Autorka licznych publikacji w czasopismach branżowych i popularnych, współautorka podręczników z zakresu położnictwa i ginekologii estetycznej.
Za pracę naukową wyróżniona Nagrodą Dydaktyczną I stopnia przez Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wykonuje operacje przy zastosowaniu nowoczesnych technik endoskopowych jak również sposobem klasycznym oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej (plastycznej).
Prowadzi ciąże, przyjmuje porody, wykonuje cięcia cesarskie dbając przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo Mamy i Dziecka.

Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu ginekologii estetycznej, a w szczególności liftingu pochwy, mezoterapii pochwy i korekty warg sromowych, pod nadzorem światowego specjalisty w ginekologii estetycznej, doktora Ciro Accardo z Mediolanu.

Komfort i bezpieczeństwo Pacjentki i jej dziecka w połączeniu z empatią i profesjonalizmem dr Kurowskiej są wartościami najbardziej cenionymi przez osoby powierzające swoje zdrowie w jej ręce.

Pracuje w Szpitalu Medicover w Warszawie. Przyjmuje również pacjentki anglojęzyczne.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Centrum Medyczne Unicare (Wilanów)

ul. Hlonda 2 lok. U8,
02-972 Warszawa

telefon 22 651 99 99

GODZINY PRZYJĘĆ:

Przychodnia
pon. - pt. 8.00 - 21.00
sobota 8.00 - 15.00
Punkt Pobrań
pon. - pt. 8.00 - 12.00
sobota 8.00 - 12.00