telefon ZADZWOŃ DO NAS: 22 651 99 99
Dr n. med. Arkadiusz Baran

Specjalista położnictwa i ginekologii

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w I Klinice Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie oraz w Klinice Rozrodczości i Andrologii, Klinice Położnictwa i Patologii Ciąży i Klinice Ginekologii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W latach 2017–2018 zatrudniony na etacie starszego asystenta w Klinice Położnictwa i Perinatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Uczestnik kilkudziesięciu kursów, szkoleń i konferencji z zakresu ginekologii, małoinwazyjnych technik endoskopowych, położnictwa i diagnostyki ultrasonograficznej.
Posiada certyfikaty ultrasonograficzne Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU), Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Certyfikat ultrasonograficzny IOTA.
Autor i współautor ponad 140 prac naukowych, rozdziałów monografii oraz streszczeń w materiałach zjazdowych poświęconych zagadnieniom fizjologii rozrodu, niepłodności, ginekologii i perinatologii.
Członek towarzystw naukowych: European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE), European Society for Gynaecological Endoscopy (ESGE), Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.
Pracę naukową łączy z zainteresowaniem diagnostyką i postępowaniem w niepłodności i perinatologii, diagnostyką ultrasonograficzną oraz zastosowaniem zaawansowanych technik endoskopowych w ginekologii. Udziela konsultacji w zakresie schorzeń ginekologicznych, leczenia endometriozy, mięśniaków macicy oraz niepłodności. Prowadzi ciąże fizjologiczne oraz ciąże zagrożone.

Szczegółowe obszary zainteresowań:
– diagnostyka ultrasonograficzna w zakresie położnictwa i ginekologii
– laparoskopia – pełen zakres zabiegów operacyjnych w zakresie przydatków, operacyjnego leczenia endometriozy, diagnostyki niepłodności, operacji mięśniaków macicy i usunięcia narządu rodnego (LSH, TLH, LAVH), laparoskopowy szew szyjkowy
– histeroskopia – pełen zakres zbiegów operacyjnych
– operacyjne leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – taśmy podcewkowe
– operacje klasyczne drogą brzuszną oraz operacje przezpochwowe

www.arkadiuszbaran.eu

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Centrum Medyczne Unicare (Wilanów)

ul. Hlonda 2 lok. U8,
02-972 Warszawa

telefon 22 651 99 99

GODZINY PRZYJĘĆ:

Przychodnia
pon. - pt. 8.00 - 21.00
sobota 8.00 - 15.00
Punkt Pobrań
pon. - pt. 8.00 - 12.00
sobota 8.00 - 12.00