telefon ZADZWOŃ DO NAS: 22 651 99 99
Dr Justyna Filipek

Specjalizacja: W 2017 roku uzyskała tytuł specjalisty w położnictwie i ginekologii. Wysoki wynik egzaminu specjalistycznego umożliwił otworzenie drugiej specjalizacji z endokrynologii – w trakcie realizacji.
Wykształcenie: absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Część studiów realizowała w Mediolanie na Universita degli Studi di Milano w ramach stypendium Socrates-Erasmus.
Doświadczenie zawodowe i szkolenie specjalizacyjne zdobywałam w Szpitalu Specjalistycznym Św. Zofii. Odbyła również półroczny staż z onkologii w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.

W 2017 roku uzyskała tytuł specjalisty w położnictwie i ginekologii. Wysoki wynik egzaminu specjalistycznego umożliwił otworzenie drugiej specjalizacji z endokrynologii – w trakcie realizacji.

Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego uprawniający do wykonywania badań usg w zakresie ginekologii i położnictwa oraz Europejski Certyfikat do wykonywania badań kolposkopowych.
Wykonuje zabiegi laserowe -laser Fotona Dynamis SP, MonaLisa.

Prowadzi ciąże fizjologiczne i powikłane. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, diagnostyką i leczeniem zaburzeń hormonalnych.
Obszarem zainteresowań dr Filipek jest patologia szyjki macicy – wykrywanie i leczenie stanów przednowotworowych, endometrioza -leczenie farmakologiczne i operacyjne.

Współpracuje ze Szpitalem Medicover (cięcia cesarskie, porody naturalne, chirurgia małoinwazyjna -laparoskopia , histeroskopia).
Przepisuje hormonalną terapię zastępczą, antykoncepcję , zakładam wkładki wewnątrzmaciczne.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

Centrum Medyczne Unicare (Wilanów)

ul. Hlonda 2 lok. U8,
02-972 Warszawa

telefon 22 651 99 99

GODZINY PRZYJĘĆ:

Przychodnia
pon. - pt. 8.00 - 21.00
sobota 8.00 - 15.00
Punkt Pobrań
pon. - pt. 8.00 - 12.00
sobota 8.00 - 12.00