telefon ZADZWOŃ DO NAS: 22 651 99 99
Paź 05

Endokryolog – Dr n. med. Joanna Januszkiewicz-Caulier w Unicare Wilanów i Unicare Rembielińska

Centrum Medyczne Unicare to dwie placówki o charakterze ginekologiczno-położniczym. Po prawie pięciu latach doświadczeń z tysiącami pacjentek wiemy, że dziedziną bardzo silnie powiązaną z ginekologią jest endokrynologia. Coraz więcej Pań ma zaburzenia pracy tarczycy, a co za tym idzie problemy np z zajściem w ciążę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentek już od przyszłego poniedziałku w Wilanowie oraz od listopada w Centrum Medycznym Unicare Rembielińska (Targówek) zaczyna przyjmować znakomita endokrynolog Dr n. med. Joanna Januszkiewicz-Caulier. Witamy serdecznie na pokładzie Unicare.

Pani Doktor jest specjalistą w dziedzinie endokrynologii i chorób wewnętrznych (II st), jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi (studia indywidualne z zakresu Endokrynologii), posiada stopień doktora nauk medycznych. Do 2010 roku była Asystentem w Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, od 2010 Starszym Asystentem w Klinice Chorób Wewnętrznych Endokrynologii i Diabetologii CSK MSWiA w Warszawie. Odbyła liczne staże zagraniczne i stypendia naukowe w Klinikach Endokrynologii i Instytutach Naukowych w Wielkiej Brytanii, Francji i we Włoszech

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tarczycy (szczególnie zapaleń, m.in. chorobą Hashimoto, która stanowiła również temat pracy doktorskiej Pani Doktor; chorobą Gravesa-Basedowa, guzków tarczycy) oraz zaburzeniami endokrynologicznymi u kobiet ciężarnych, hormonalnymi przyczynami niepłodności, zaburzeniami miesiączkowania (m.in. w zespole policystycznych jajników).

Ponadto konsultuje pacjentów z otyłością, insulinoopornością, trądzikiem, wypadaniem włosów, osteoporozą, a także chorobami nadnerczy, przysadki i przytarczyc.

Pani Doktor konsultuje również w jęz. angielskim i francuskim.

Miejsce zatrudnienia: Klinika Chorób Wewnętrznych Endokrynologii i Diabetologii CSK MSWiA w Warszawie

Pani Doktor Januszkiewicz-Caulier konsultuje w naszej placówce w Wilanowie w wybrane poniedziałki i w każdy pierwszy czwartek miesiąca w Unicare Rembielińska.

Serdecznie zapraszamy.

Zapisy: Unicare Wilanów 22 651 9999, Unicare Rembielinska: 608 084 979

 

W Wilanowie przyjmuje również dr Magdalena Jagiełło (endokrynolog) oraz dr Andrzej Wincewicz (ginekolog-endokrynolog), a w Unicare Rembielińska dr Małgorzata Nowicka (ginekolog-endokrynolog). Serdecznie zapraszamy.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *