telefon ZADZWOŃ DO NAS: 22 651 99 99
Maj 09

Książka „Dieta dla płodności” – dietetyk kliniczny Sylwia Leszczyńska

„Dieta dla płodności, czyli wszystko co przyszły rodzic powinien wiedzieć” – autorem książki jest współpracująca z Unicare dietetyczka kliniczna – Sylwia Leszczyńska.
Zachęcamy do zapoznania się z tą pozycją tym bardziej, że oprócz kompendium wiedzy w zakresie dietetyki, w książce zawarte są ponadto istotne dla płodności porady innych specjalistów: dr n med. Jakuba Rzepki, spec. ginekologii i położnictwa; Natalii Wawszczyk, fizjoterapeutki, spec. uroginekologii i położnictwa i innych.

Dieta dla płodności to program dietetyczny wspomagający organizm i układ rozrodczy. To dieta bogata w kluczowe dla płodności składniki, potrzebne do produkcji i działania hormonów, tworzenia komórki jajowej i plemników, zachowania regularnych owulacji, rozwoju płodu i podstawa do zachowania zdrowia dziecka w przyszłości. To dieta, która skupia się na tym, aby dać rodzicom i ich przyszłemu dziecku jak najlepszy start.

Sylwia Leszczyńska jest specjalistką w zakresie leczenia dietą niepłodności i obniżonej płodności stworzyła swoiste kompendium wiedzy dla przyszłych rodziców. Dieta dla płodności odpowiada na pytania:
• co wpływa na zdrowie komórek jajowych i plemników?
• jakie składniki diety są potrzebne do wydzielania przez organizm hormonów i ich działania?
• dlaczego dieta ma kluczowe znaczenie w staraniach o dziecko?
• które produkty wpływają pozytywnie, a które mogą szkodzić?

Zapraszamy serdecznie do Unicare (Wilanów) na konsultacje dietetyczne do mgr Sylwii Leszczyńskiej, do dr n. med. Jakuba Rzepki (ginekologa-położnika) oraz do mgr Natalii Wawszczyk (fizjoterapeutki uroginekologicznej).
Zapisy: 22 651 99 99

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *